Гурт «Друга Ріка» представив альбом «Піраміда» на вінілі

Гурт «Друга Ріка» представив альбом «Піраміда» на вінілі

Багато хто запитував, коли ж нарешті, хтось чемно чекав та сподівався, а декотрі прямим текстом наполягали! Нам не лишалося нічого іншого, як зробити це. Тож маємо до вашої уваги, та зокрема гаманця, новину – ми спільно з Aby Sho Music та Ігорем Шамичем випустили альбом «Піраміда» на вініловій платівці!

 

 

Чому саме він? Раптом спитаєте ви… А ми відповімо, що це найкращий альбом «Другої Ріки» за всі часи, на нашу суб’єктивну думку і об’єктивні дані з різних джерел: майже 4 млн прослуховувань на iTunes та близько 33 млн переглядів/прослуховувань на YouTube.
За кількістю відзнятих відеокліпів «Піраміда» займає перше місце – 8 із 9 пісень, а три композиції стали саундтреками до фільмів «Я, Ніна», «Зустріч однокласників» та «Легенда Карпат». Пісні «Піраміди» впродовж трьох років були на перших сходинках ТОП-чартів, а більшість з них й досі в ротації найбільших радіостанцій країни. 

Валерій Харчишин:

«Це найнахабніший текст, який мені довелось писати. Але, враховуючи обмежений наклад видання, маю для цього неабиякий привід. Нарешті наша «Піраміда» – один із найуспішніших альбомів ДР, особистий взірець порозуміння і колективного натхнення музикантів, набула аналогового звучання на вінілі.

Ми із захопленням тримаємо цей, без перебільшення, шедевр в руках і з нетерпінням очікуємо, коли голка вашого вінілпрогравача опуститься на платівку, аби динаміки ожили звуками знайомої й улюбленої «Піраміди».

Це та платівка, яка має бути у кожного поціновувача сучасної української музики, як приклад повної гармонії та довершеності задумів музикантів у синергії із «звукозаписувачами» та «звуковідтворювачами». Насолоджуйтеся та живіть музикою разом з нами.»

 

 

Хочете платівку вже? Якщо ви плануєте бути на наших концертах в містах Канади та США – підходьте до столу з мерчем. Якщо ви в іншому місті – пишіть у приватні повідомлення нам в Instagram або Aby Sho Music.