Прем'єра: «ТИ Є Я»

Прем'єра: «ТИ Є Я»

«ТИ Є Я» – трек про кохання, що приходить тоді, коли на нього чекаєш найменше, отримав логічне продовження. Автор відеоісторії – українська режисерка Анна Бурячкова. За її задумом, головна героїня кліпу – загадкова дівчина, життя якої несподівано перетворюється на низку незрозумілих подій. Причина – учасники гурту «Друга Ріка». 

 

Анна Бурячкова, режисер відео: 

«Усе, що трапляється з нами, лишає на нас свої відбитки. Усі близькі люди лишаються відображенням у наших очах. Іноді ми розчинюємося в інших настільки, що втрачаємо себе. Тоді ж ми починаємо дивитися на світ очима інших людей, і вже не можемо впізнати власне відображення у дзеркалі».

 

Відео, що наповнено безліччю підтекстів та натяків, без перебільшення, можна назвати однією з наймістичніших робіт у відеографії гурту. У ньому страх межує з коханням, а життя із потойбіччям.  

 

Валерій Харчишин, фронтмен гурту «Друга Ріка»:
«Якщо серйозно, то мені ця історія нагадала дещо з особистого життя. Гаразд, майже все. Я не маю морального права видавати подробиці, але, якоюсь мірою сюжет пісні – це частина мого життя. Хоча, як і будь-яка інша пісня, ця також починалася банально – з любові…»


Як зазначалося раніше, після релізу «ТИ Є Я» гурт візьметься за фінальний етап роботи над новою платівкою.